Wątek: Graczki w rpg
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2010, 20:55   #19
Sylverthorn
 
Sylverthorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Sylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputację
Jako kobieta też mam swoje 3 grosze do dorzucenia, a co!

Cytat:
Napisał Roni Zobacz post
A skąd. Grają dokładnie tak samo. Może nawet lepiej.
Zależy, znam graczki, które potrafią zepsuć sesję siedząc nad problemem pół godziny, by powiedzieć "eee, nie wiem - podpalmy tę wiochę, nudzę się".
Cytat:
Napisał Roni Zobacz post
Świetnie się z nimi gra, bo nie reagują tak energicznie i emocjonalnie.
Jak wyżej. Zwłaszcza, jeśli w pokoju są same kobiety, potrafi być nieprzyjemnie. Nie zawsze, ale jeśli któraś ma zły humor, stres na uczelni / w pracy i nie wiadomo, co jeszcze... jedna może zacząć chaos, który nie zawsze da się opanować.
Cytat:
Napisał Roni Zobacz post
Wolą w grze mieć więcej fabuły i uczuć. Niektóre lubią więcej walk, ale z kilkoma grałem, które chciały więcej opisywania swoich odczuć.
Ja osobiście wolę trochę obu, a i zależy od sytuacji. Pewnie, powiem, że mi kogoś żal, ale jak trzeba, to moja postać nie stoi w miejscu, tylko działa.
Cytat:
Napisał Roni Zobacz post
Pozwolić jej na to, by wczuła się w postać.
W moim wypadku - jak najbardziej się sprawdza. Nie po to siedzimy, my panny, nad postacią, by jej nie wykorzystać. Girls just wanna have fun
Cytat:
Napisał Roni Zobacz post
Błędom w fabule. Już kilka z nich mi dawniej wytknęło nieścisłości.
Bo my gospodynie z wychowania i budowy mózgu. Pół biedy, jak to jakiś detal - przy świetnej zabawie możemy niczego nie zauważyć lub puścić bokiem, co tam. Ale jak wraca do gry postać, którą nasz drużynowy wojownik praktycznie pokrajał w kawałki... strzeżcie się! No, chyba, że dysponujecie naprawdę solidnym wyjaśnieniem, chętnie się dowiemy, że macie to panowie przemyślane
 
__________________
GG: 183 822 08

"Hokey religions and ancient weapons are no match for a good blaster at your side, kid." - Han Solo
Sylverthorn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem