Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2006, 20:57   #223
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
4 czerwiec 2022, 19:51, Wałbrzych, Dziura, w drodze do bazy Tasmanów

Merzier zamilkł, a potem powiedział niezwykle spokojnie i rzeczowo:
- Dobrze "bratanku". Twój stary był dla mnie jak rodzony... Pomogę ci, ale pod jednym warunkiem. Rano cała wasza śmierdząca czeredka stawi się u mnie. Skoro nie możecie na dupie usiedzieć, to zaczniecie działać pod moje dyktando. Wtedy jest minimalna szansa, że przeżyjecie. Więc? Mogę wysłać do ciebie chłopaków z Grupy Reagowania Operacyjno-Menewrowego teraz do pomocy, albo jutro, by cię tu dowieźć siłą.

4 czerwiec 2022, 19:51, Wałbrzych, Dziura, baza Tasmanów
Bolało jak cholera, ból rwał w barku, w tej sytuacji sturmgewehr był nieprzydatny. Spec rzucił go na podłogę i wywalił kilka pocisków z Lugera w gryzący dym i gaz. Usłyszał krzyki pełne bólu. Jednocześnie rozpaczliwie wołał Malutkiego, który na krzyk Speca wyrwał jak rakieta z wieży i pędził w dół schodów do kumpla:
- Spec, kurwa, wytrzymaj, damy radę....!
Spec trzymał się, źle bo źle, ale przynajmniej żył, czego nie można było powiedziec o dwóch Dzikusach, którzy dwie minuty wcześniej wleźli przez okno, ale... Przez to samo okno właśnie w stronę młodego Taza poszybował koktajl Molotowa, prosto w kierunku ściany nad głową chłopaka. Jednocześnie głośny trzask oznajmił, że drzwi wreszcie puściły. To był koniec, w tej sytuacji dźwięk zapuszczanego motocykla Pikawy był niczym...

4 czerwiec 2022, 19:49, Wałbrzych, przed Dziurą, garnizon WP, checkpoint

Kilku żołnierzy w pikselowych mundurach kawalerii powietrznej i oporządzeniu taktycznym AT mierzyło z niemieckich G-36IMPi w Siwego i Mongoła, rozkrzyżowanych na jezdni obok dwu-i-półtonówki. To był koniec.

(Nie patrzeć na flagę, to kamuflaż! )
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline