Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2006, 19:59   #125
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Darren William Griffiths-Davidovich ps. "Eye"

- Nie mówiłem, że jestem z Posterunku, ale skoro mówisz, że ni mjesteś to powinieneś wiedzieć coś jeszcze. Jeśli mnie rozwalisz, to wyprowadź się, bo twoich kilkuset bandziorów to pikuś przy grupie bojowej rangerów. Nawet za mocno się nie zgrzeją, włócząc ich flaki po tej pustyni. Ale nie twoje, a wiesz czemu? Bo jeśli którykolwiek z twoich frajerów mnie załatwi, to interpreter wstrzelony w moją korę mózgową momentalnie wykryje smierć organizmu i zainicjuje detonację niewielkego ładunku umiejscowionego w moim ciele. Zaledwie kilkadziesiąt deko mocnego ładunku, bodaj metadehydrotanu. W sam raz by i ciebie rozpieprzyc teraz na kawałki. Reflektujesz? Na jedno bądź drugie? Ale po co sobie grozić, lepiej żyć w pokoj, racja? - "Eye" usmiechnął się nieszczerze. - Ok, powiem moją niespodziankę, jesli dowiem się czegoś wiecej o lewiatanach i gościu, którego mogli ze sobą wieźć.
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline