Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2010, 20:59   #38
Vangard
 
Vangard's Avatar
 
Reputacja: 1 Vangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Olian Zobacz post
Przykro mi, ale jestem zmuszony zrezygnować z tej sesji, jak z całego lastinn (przynajmniej na razie). Przerosła mnie pewna sprawa i mam zbyt mało czasu. Przepraszam, że tak nagle no ale nie z mojej przyczyny. Dzięki za dotychczasową grę, która zapowiada się fajnie no ale mówi się trudno...

Kiedyś jeszcze wrócę, jak się wszystko wyjaśni. Jeszcze raz sorry i dzięki. Życzę kolejnych pokładów weny twórczej
Cóż, pozostaje mi jedynie podziękować za grę i życzyć szybkiego powrotu na forum.

Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Słuchajcie moi drodzy pytanie CO ROBIMY DALEJ?
Czarodziej i wojownik ranni. Bard rozszarpany przez wilki - śmierć postaci spowodowana nieobecnością gracza. Pavos jak się okazuje za chwile wyzionie ostatniego ducha.
Zostaje nas dwóch do grania nasze postacie są ranne. Może użyć eliksirów uleczających tylko co dalej. I tak będziemy osłabieni i zmęczeni.
Czekamy na dodatkową rekrutacje czy co robimy.
Sesja zapowiada się naprawdę interesująco i nie chciałbym jej stracić albo żeby została porzucona.
Czekam na wasze propozycje.
Gramy dalej, kolejne postacie dołączą w trakcie, o wprowadzenie ich się nie martw. Właśnie sprawdzam jedną kartę łotrzyka co otrzymałem. To czy Pavos wyzionie ducha to jeszcze zobaczycie (chytry śmiech)
Tymczasem kontaktujcie się tak jak pisze Slywalk.
 
__________________
moja pierwsza sesja na forum (z przed czterech lat): http://lastinn.info/archiwum-sesji-i...pod-rynne.html
sesja obecna: http://lastinn.info/sesje-rpg-dnd/92...linga-snu.html
Vangard jest offline