Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2010, 22:23   #40
Vangard
 
Vangard's Avatar
 
Reputacja: 1 Vangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Ten dokument w google doc on tam się aktualizuje - pytanie moje jest czy my tam mamy pisać jak dotychczas scenkę co w zaistniałej sytuacji robimy dalej czy jak? Bo jeżeli tak to kiedy i w jakiej formie wpisać to do właściwej sesji.
I czy tam mamy tak dalej pisać jak teraz czy też mamy się tam naradzać na zasadzie propozycji co robimy i wtedy wpisywać posty do sesji żeby się to jakoś zgadzało.
Wg mnie umówcie się ze Slywalkiem na gg albo na doca na jakiś termin i poprowadźcie sobie dialog. Później ustalacie, który pierwszy wstawia posta do sesji (z dialogiem) oraz swoim-swojej postaci spojrzeniem na zaistniałą sytuację (otoczka fabularna) i normalnym działaniem, później drugi z was pisze post ze swoim spojrzeniem i poczynaniami.
Chociaż równie dobrze możecie pisać krótkie posty dialogowo-poczynaniowe bezpośrednio na forum. Jak wam wygodniej.

Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Czy będziemy mięli również dane jakieś możliwości uzupełniania ekwipunku, dokupowania lub też pozyskiwania nowych przedmiotów?
Oczywiście, będziecie normalnie zdobywać ekwipunek jak w realnym życiu; jesteś w mieście, idziesz do sklepu/na targ. Możesz kraść/przeszukiwać ciała pokonanych wrogów itp itd. Zdobyć przedmioty można również "w nagrodę" od BN-ów za wykonane misje bądź cokolwiek innego. Ten świat żyje i Wy jesteście jego częścią, nie zapomnijcie o tym.
 
__________________
moja pierwsza sesja na forum (z przed czterech lat): http://lastinn.info/archiwum-sesji-i...pod-rynne.html
sesja obecna: http://lastinn.info/sesje-rpg-dnd/92...linga-snu.html
Vangard jest offline