Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2011, 08:04   #41
Kovix
 
Reputacja: 1 Kovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znany
Zwykłe sondowanie tak - to rzeczywiście było dość popularne. Zważywszy na to, że wyleciało mi z głowy, że są zaklęcia, które umie każdy, albo prawie każdy mag, zwiększę ilość do 16 znanych czarów. Po prostu. A jakie to będą czary, wybierzcie sobie sami.

Co do ponadprzeciętności postaci - dowolność, jaką wam zostawiłem, sprawia, że wasza postać może być prawie każdym , poza oczywiście najpotężniejszymi wojownikami/magami/królami tego świata. Generał wojsk Redańskich? Może być. Szpieg, wytrawny złodziej, biegły dyplomata, najemnik? Spoko. Wasze postaci są już mniej lub bardziej dorosłe i mają już trochę życia za sobą. 'Nieco słabsze od Lamberta' to dobre odniesienie. Jednak jak wiecie, postaci mogą być silne na różny sposób - mogą dobrze walczyć, mieć dużo złota, mieć potężnych przyjaciół itd. Oczywiście liczę na was, że nie przegniecie tylko po to, żeby wasz bohater górował nad drużyną. Nikt sobie nie chce chyba psuć zabawy.

I ostatnie, bardzo dobre pytanie - sytuacja polityczna. Zmierzałem do wyjaśniania wam tego, ale walnąłbym dużego spoilera. Nie wiem, kto grał w ZK , a kto nie. No ale dla tych co grali: Zakończenie po stronie Vernona Roche'a, Redania jest najpotężniejszym królestwem, Anais została uratowana i przekazana konstablowi Natalisowi, który za jej pomocą zamierza połączyć kraj. Niemniej na razie Temeria jest w rozsypce, Henselt nie żyje, a panem sytuacji jest Radowid redański. Sheala de Tancerville nie żyje, Filippa Eilhart uciekła. Z tym że wasze postaci tego NIE WIEDZĄ. Ich wiedza może kończyć się na momencie zbierania się obrad pokojowych. Co się na nich stało jest już poza ich zasięgiem. Wszystko co się przed nimi stało - oczywiście należy brać poprawkę na szybkość rozchodzenia się wieści - mogło już do niektórych postaci ( tych bardziej zorientowanych na politykę ) dotrzeć.
 
__________________
Incepcja - przekraczamy granice snu...
Opowieść Starca - intryga w ogarniętej nową wojną Północy...
Samaris - wyprawa do wnętrza... samego siebie...
Kovix jest offline