Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2011, 17:21   #44
Kovix
 
Reputacja: 1 Kovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znany
Do tego, co napisał Glyswen (nie wiedziałem, że mam współMG :P) dodam jeszcze różnego rodzaju wiedźmińskie eliksiry, jednak dostępne tylko dla członków tej klasy. No i standardowo alkohol i tytoń.

Co do wieku Osipa - liczy sobie 57 wiosen. Jest jednak człowiekiem bardzo zmęczonym i trochę schorowanym, więc może wyglądać na więcej.

Kobiece postacie są jak najbardziej mile widziane

Jeszcze jedno: Sam Sapkowski podkreślał, że wydarzenia z obu gier NIE SĄ oficjalną kontynuacją Sagi. Nie aspirują nawet, jak mi się wydaje, do bardzo logicznej kontynuacji. Moja przygoda będzie szła za fabułą z gry, nie z Sagi, zatem pewnie pojawią się drobne nieścisłości - gdzieś jakaś przepowiednia może mówić inaczej, losy jakiejś postaci będą inne. Wszystkie te zmiany dla Waszej lepszej zabawy oczywiście
 
__________________
Incepcja - przekraczamy granice snu...
Opowieść Starca - intryga w ogarniętej nową wojną Północy...
Samaris - wyprawa do wnętrza... samego siebie...

Ostatnio edytowane przez Kovix : 16-10-2011 o 17:51.
Kovix jest offline