Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2011, 17:07   #52
Kovix
 
Reputacja: 1 Kovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znany
1. Kreowanie świata jest moją rolą, a ramami dla was są realia przedstawione przez Sapkowskiego. Co do nowych ras, to raczej nie, chyba że jakaś postać baśniowa lub ze słowiańskiej mitologii, wtedy możemy się dogadać na PW.

2.Nic nie jest zarezerwowane, tworzyć można postać dowolnej profesji.

Doc będzie podejrzewam używany dość często, szczególnie walki i dialogi. Jednak postaram się, by to był pbf a nie pbdoc.

W związku z moimi ostatnimi przemyśleniami dotyczącymi zbliżającej się sesji chciałbym wprowadzić kilka drobnych formalnych zmian.

EDIT



1. W przypadku otrzymania większej ilości kart dobrych zwiększę liczbę graczy do 7. Ale to stać się nie musi.
2. Gracze, którzy do sesji się nie dostaną w pierwszym naborze, będą mieli bezwzględne pierwszeństwo przy jakiejkolwiek rekrutacji dodatkowej, jeśli taka będzie i jeśli wyrażą chęć dołączenia do sesji, obojętnie czy postacią wykreowaną na potrzeby pierwszej rekrutacji, czy jakąś inną. O fakcie rekrutacji dodatkowej zostaną natychmiast powiadomieni (po jej założeniu) na PW wraz z zaproszeniem do gry.
3. W związku z planowaniem użycia google doc'a, ustalę wstępnie terminy odpowiadania w nim przy walkach i dialogach na 48h do 72h. Dialogowanie nie jest obowiązkowe, deklaracja w walce jest, nawet jeżeli to tylko dwa zdania. W przeciwnym razie postać przechodzi na autopilota.
4. Uznałem, że ze względu na tempo akcji, 1 str. A4 obowiązkowo może być czasem trudna do wypełnienia. W związku z tym tam, gdzie będzie mało do opisu - np. idziecie spać w karczmie - może to być mniejsza ilość tekstu.

Rzekłem.
 
__________________
Incepcja - przekraczamy granice snu...
Opowieść Starca - intryga w ogarniętej nową wojną Północy...
Samaris - wyprawa do wnętrza... samego siebie...

Ostatnio edytowane przez Kovix : 18-10-2011 o 21:38.
Kovix jest offline