Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2006, 17:56   #319
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Darren William Griffiths-Davidovich ps. "Eye"

Eye wciąż wpatrywał się w Turleya:
- Bydlak, Saw, cholerny bydlak. Ode mnie. Kiedyś był ode mnie, potem zaginął. Razem byliśmy na jednej z akcji. Brudna sprawa. Fabryka przejęta przez maszyny, chyba Denver, a może nie? W każdym bądź razie oczyszczaliśmy tę instalację z bękartów Molocha. Zaginął. Myślałem, że nie żyje, ale on się z jakimiś śmieciami dogadał. Wczoraj mało nas nie pozabijał, byłem znów pewien , że nie żyje, ale sam widzisz. Skurwiel niezniszczalny! Teraz wpakuję mu czterysta szóstkę z wolframowym rdzeniem w sam łeb. Może wreszcie zejdzie!

Podczas tej tyrady Eye spokojni emierzył w Turleya, wprowadzał regularnie poprawki na wiatr i ruch, obserwował wskazania komputera i delikatnie gładził elektryczny przycisk spustu karabinu snajperskiego.
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline