Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2012, 14:27   #11
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...-wyspy-10.html (Tajemnice Kryształowej Wyspy)
Walka zaczyna się od strony 10.


Przykład sesji, w której użyłem tego samego typu przeprowadzania walki mechanicznej. Może mniej przełomowo - ale działa. Co do pomysłu Romulusa, możemy to rozważyć. Ale chciałbym zminimalizować udział google.doc w sesji jak się da .
Pomysł sam w sobie nie wydaje się jednak zły.

Kaitlin - nie martw się. Nikt nie jest wszechwiedzący, a gdybyś potrzebowała pomocy albo wyjaśnienia ja bądź , któryś z graczy na pewno Ci pomoże. Nie zniechęcaj się.

Homeosapiens -
Po 1. Jeśli chcesz żeby pozostałe postacie znał zaklęcia twego maga , zrób to w sesji w poście. Takie wywalanie wszystkiego na ławę... jest mało fajne i trochę moim zdaniem psuje klimat sesji. To tam jest miejsce na dogadywanie się postaci i obmyślanie strategii ich oczyma.
Po 2. Komentarze mają pomagać w sesji - dogadać się w wielu sprawach, to miejsce na pytania. Nie na prowadzenie jakichkolwiek wątków z sesji.Nikt nie każę Twojej postaci prowadzić długich i żmudnych dialogów. Jeśli chcą inni - śmiało. Wszystko ma się znaleźć w ich postach.

Jeśli nie jest to zbyt wielka prośba - prosiłbym abyś troszeczkę mniej pragmatycznie do tego wszystkiego podszedł . Bo jak na razie wydajesz się mało zainteresowany samą fabułą sesji.


Sprawę prowadzenia walk stawiam w takim razie pod dyskusję - proszę , zajrzyjcie chociaż do sesji , którą pokazałem i zobaczcie jak prowadziło się nam takie walki.
Później szybkie głosowanie - który sposób wolicie. Czy ewentualnie będziecie chcieli spróbować tego przeze mnie zaproponowanego, a później przemyśleć zmianę.

GG odpada - zbyt trudno będzie zgromadzić się wszystkim by korzystać z takiego komunikatora do rozgrywania walki.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline