Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2012, 22:23   #6
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
WOW a myślałem, że to Ja tworze w raportach elaboraty.

Nie grałem, nie czytałem, sesja nie podpada mi ze względów tematycznych i technicznych, ale sam raport czytało się całkiem przyjemnie. Choć części tabelko cyferkowej w ogóle nie zrozumiałem. Tym niemniej daje takiej osobie jak ja, pewne obraz tego jak wyglądała rozgrywka. Zwłaszcza część o graczach interesująca.

Raczej w takiej sesji nie zagram, ale kolejne raporty (jeśli będą) chętnie poczytam.
Dzięki. Dodałem opis do Statystyki Ocen, przynajmniej tyle mogłem zrobić, żeby choć trochę tabelki cyferkowe były bardziej zrozumiałe. I ja to zapraszam do zagrania.
Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
Jestem pod wrażeniem. Jak widać można się przednie bawić niezależnie od formy. Nagroda Demonologa rulez, widać gracz strzelił w dziesiątkę, bo przeżył

Nie czytałem sesji. Ledwie mam czas, aby czytać swoje, ale zaglądałem zerknąć co słychać od wielkiego dzwonu. Jednolinijkowce przez prostotę formy i dbałość o real-time action są jakby symulatorami sesji z reala.
Ja jednak też nigdy nie zagram w takiej formie. PBFy mają więcej do zaoferowania, przynajmniej dla mnie. Uzupełniają to czego na sesjach w realu jest mniej, lub wychodzi kulawo.

Gratujuje kolejnej, skończonej sesji
Też dzięki i też zapraszam do zagrania. Co do Nagrody Demonologa to aż tak słodko nie było, bo o mało Oloth nie zginął jako jeden z pierwszych przez te kontakty. Ale niech sam AJT wypowie się na ten temat.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem