Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2012, 21:17   #18
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Dobrze do tego podchodzisz. Udział w wielu sesjach sprawia, że łatwo jest się zakopać i potem odpisywanie jest rozmienianiem się na drobne. Zabawa zaczyna przypomniać bardziej już tylko obowiązek, bo terminy gonią.
Ten wątek (Warsztaty - jak tworzyć postaci), też może Ci pomóc podpatrzeć jak robią to inni.
Cytat:
Czy też baliście się swojej pierwszej sesji?
Nie za bardzo. Na LI wysłałem dwie asekuracyjnie, niemal równocześnie, do Armiela i Sekala. Wzięli mnie do obywdu, co mnie trochę zaskoczyło, ale żebym sie bał? Nie. Miałem już wcześniej trochę doświadczenia w pbf, to może dawało mi nieco więcej pewności siebie, że jak mnie przyjmą to raczej sobie poradzę.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline