Wątek: Dialogi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2013, 11:15   #8
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Yzurmir Zobacz post
Najlepiej chyba byłoby, jakbyś wskazał jakiś problematyczny dialog ze swojej sesji, to byłoby coś konkretnego do przedyskutowania.
http://lastinn.info/390921-post13.html ([Savage Worlds] Evernight: Smocze Wyspy)

Po drugim obrazku jest podobna sytuacja. Co prawda tam dyskusja była krótka i dało się to dość schludnie ogarnąć, jednak czasem chcąc wprowadzić dłuższą dyskusję będę miał spory problem. Teraz już do końca nie pamiętam, ale wydaje mi się, że dialog w tym poście też miał być dłuższy, ale bałem się, że stanie się monotonny i pełen tekstów w stylu właśnie powiedział pierwszy, powiedział drugi. Jeśli macie jeszcze jakieś rady to zawsze chętnie przeczytam Sądzę jednak, że to co już napisaliście jest najlepszym rozwiązaniem mojego problemu. Dzięki wielkie
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem