Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2013, 15:47   #46
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Someirhle Zobacz post
Szarleju, dotychczas żadnych przeprosin za brak ogłoszenia nie widziałem. Dobrze, że teraz się pojawiły (choć ze względu na to, że pokrzywdzeni są wszyscy, którzy nie zostali poinformowani, a info o banach jest publiczne, być może właściwszą formą byłoby osobne ogłoszenie).
Dwie sprawy które mnie wciąż niepokoją:
1. Pod umieszczonym już ogłoszeniem jest chyba z 5 nicków - wszyscy zapomnieli?
2. Jakoś tak wyszło, że ban został ogłoszony dopiero jak ruszył temat na forum, dlaczego nie wcześniej, skoro latały jakieś PW?
Owszem, pewnie wszystko wynikiem zaniedbań, ale razi mnie, że nikt za to oficjalnie nie oberwał, i dopiero teraz ktoś się wogóle przyznał do błędu.
Może oczekujesz jeszcze że Szarlej ci jakąś piosenkę z przeprosinami zaśpiewa. Może niech ciastka roześle dla każdego urażonego.

Poważnie zaś, sugerowanie osobnego ogłoszenia czyli w zasadzie osobnego tematu jest żenujące. Szarlej się do błędu przyznał, przeprosił koniec kropka. To nie jest temat wymagający specjalnych i szczegółowych wyjaśnień (choć i tak Szarlej ich udzielił). Praca w obsłudze forum to jest WOLONTARIAT. Ty żądasz, żeby ktoś oficjalnie oberwał za drobne przeoczenie... Bo powiedzmy sobie jedno, ta sprawa to drobnostka. Cohen dostał bana słusznie, uzbierał warnów. To, że członkowie obsługi choćby i wszyscy zapomnieli dać przyczyn i czasu długości bana osobą trzecim (bo cała reszta, prócz Cohena i obsługi to osoby trzecie. Wiesz gapie tacy) jest mikro przewiną.(dla mnie normalnym przeoczeniem w koło tego nie kręci się świat) Gdyby jeszcze domagano się oficjalnych wyjaśnień, a obsługa milczała bo ja wiem tydzień dajmy na to..(i olała Pw zainteresowanych karą, nawet gapiów) Jątrzenie tego natomiast przy stanie obecnym, jest zwyczajnie śmieszne. Podkreślam, że nie mam nic wspólnego z obsługą.
 
Icarius jest offline