Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2013, 19:11   #15
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Co do pozytywnych wartości w rpg to nie mam nic przeciwko grze praworządnymi bohaterami, wręcz przeciwnie - nie gram zwykle złymi postaciami.

Zdziwiłem się, bo miałem wrażenie, że to Pendragon to system słabo znany na LI. nie pamiętam ani jednej sesji Pendragona na tym forum. Sam również mało wiem o tym systemie. Dlatego zdziwiłem się pozytywnie, że jest zainteresowanie.

Jakiś czas temu kupiłem książkę z tej tematyki Roger Lancelyn Green - " O królu Arturze i rycerzach okrągłego stołu" wyd. Naszej Ksiegarni - na razie tylko przekartkowałem dla kapitalnych ilustracji Zbigniewa Rychlickiego.

Skoro znasz Pendragona i zachwalasz to może otworzymy temat dotyczący tego systemu. warto go trochę przybliżyć, może znajdzie się MG chętny na prowadzenie. Twoje artykuły stanowią dobrą podstawę do klimatu legend arturiańskich. Jak np ten o źródłach:

http://lastinn.info/artykuly-history...rianskich.html (Żródła legend arturiańskich)



EDIT: Przegapiłem sesję Pendragona Pinheada - Cisza przed burzą (Pendragon "Cisza przed burzą")

Edit 2: Moja książka też się rozpadła
 

Ostatnio edytowane przez Adr : 23-03-2013 o 20:25.
Adr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem