Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2013, 21:56   #2
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Lothar usiadl przy osobnym stoliku z zaliczka w sakwie po spisaniu umowy, Lothar mial byc inzynierem wedlug papierow ktore podpisal.
''Inzynier? Nie ma problemu, w koncu umiem naprawic kazdy problem. Techniczny i nie.'' Pomyslal i zamowil jedno jasne.
- Gospodarzu! Dzban jasnego!
Von Reiner potrzebowal tych pieniedzy bardziej niz chcial to przyznac i byl gotow pojsc w najglebsze i najciemniejsze tunele jakie wykopaly krasnoludy by je zdobyc, ale do tego potrzebowal czegos wiecej niz sakiewka z odrobina zlota i zapewnienie ze wszystko bedzie pod ochrona krasonludzkich wojownikow. Lothar potrzebowal broni, nagle von Reiner zauwazyl katem oka ze Kardel rozpoczal przemowe.
- Moi drodzy! Dziękuję wam wszystkim za przybycie! Jutro o świcie ruszamy w miejsce wykopalisk. Jest tam już kilku moich braci krasnoludów, którzy zabezpieczają teren jaskini i wokół niej. No! Także spakować wszystko co niezbędne, gdy słońce będzie już oświetlało naszą krainę chcę być już w drodze no! Każdemu zostało przekazane jaka będzie każdego no... funkcja!
Krasnolud wszedl na schody i zapytal.
- Tego! No! Jakies pytania?
Von Reiner rozejrzal sie po sali, nikt nie mial pytan, wiec Lothar podniosl reke i rozpoczal.
- Panie Kardel. Ja mam pytanie. Czy moze mi ktos wskazac gdzie w miescie moge kupic jakas bron? Jest to moj pierwszy raz w Miescie Wilka i przydaloby mi sie gdyby ktos wskazal mi kierunek do dobrego, uczciwego platnerza. Nie to ze nie ufam w wasze umiejetnosci bojowe. Tu Lothar spojrzal na wojownikow zatrudnionych przez krasnala. - Ale czul bym sie lepiej gdybym mial kawalek stali przy tylku.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 14-06-2013 o 15:57. Powód: zmienilem tresc pytania do MG
Baird jest offline