Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2013, 19:04   #248
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
hmm...jest to ciężkie pytanie i nie odpowiem ci na nie w tym roku. Zapytaj ponownie w 2014 jak zobacze nowego spider-mana, wolverina, thor'a 2 i dr.strange, avengers 2, capitana ameryke 2, . Jak narazie moim faworytem jest Iron Man, mimo że słabo trzymał się fabuły komiksu to jednak Dawney Jr. jest wręcz idealny jako Stark. Avengers też dobry film choć bardziej czekam na drugą częśc.

Kolejny film który widziałem niedawno to This is The End (nie wiem jaki tytuł dadzą w polsce ale pewnie coś bez sensu)



Film oceniam na 8 w porywach do 8.5 gdyż podobało mi się jak każdy zagrał w nim siebie i pokazano w nim Hollywood takie jakie się je powszechnie uważa. Złe i skorumpowane, a to i tak za mało by to opisać.
Było wiele dowcipu i zabawnych sytuacji. Nie będę zdradzał za wiele co by nie psuć zabawy ale komicy śmieją się w tym filmie sami z siebie i przy okazji z elity hollywood, no i oczywiście tytułowego końca świata.
Film miał sporą dawkę żartów o penisach, dochodzeniu i wchodzeniu (na płonące wzgórza hollywood hills wy zboczuchy :P) więc radzę uważać z kim film oglądacie.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem