Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2013, 13:00   #262
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Hihihi jeszcze te trzy zgubione muszę przekazać do kolekcji:

Xeros the kapłan: "I bóg dał kobiecie cycki, po czym spojrzał na Adama i uśmiechnął się złośliwie..."

Xer [o drużynowym drowie skrytobójcy do BNa wieśniaka]; Kilka tygodni temu ktoś twojego pokroju próbował zamordować Zaara. Włamał się do nocą do jego pokoju w karczmie i zaatakował Zaara kiedy ten spał mocno, po tęgiej popijawie. Po chwili zamachowiec usłyszał od rozżalonego drowa mamroczącego przez sen "kobieto, do cholery, rozumiem, że czasem lubisz być na górze i ostro pogrywać... ale czy koniecznie musisz tłuc moją głową o ścianę...?"

I po tym budzeniu w płonącej karczmie tłumaczenie Almeny: nie reagowałam kiedy mnie szarpał i wrzeszczał, ponieważ po prostu myślałam, że chce aby mu zrobić śniadanie!

Polecam też ostatnie strony zakfiatkowane tutaj, wraz z bezcennym występem Legolasa!!!
http://lastinn.info/sesje-rpg-fantas...tml#post440229 (A Może By Tak...??)
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem