Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2013, 21:13   #57
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Po opatrzeniu ran przez Tupika Lothar zaczął pakować swoje rzeczy, nie było ich zbyt wiele więc plecak szybko był gotów do drogi. Von Reiner zarzucił pakunek na plecy i poprawił szelki. Następnie podszedł do Kardela trochę zły, bardzo pobudzony niedawnym spotkaniem..
- Orki, gobliny, trolle, tajemnicze ruiny, malowidła i demoniczne figurki. To wszystko brzmi jakże emocjonująco ale nie przybyłem tu dla emocji. Przybyłem tu dla łatwego i bezpiecznego złota panie Hudd a walka z zielonymi to nie zajęcia dla inżyniera. Obiecał pan bezpieczeństwo a większość ochrony leży ranna lub zabita a my dopiero rozpoczęliśmy pracę.- Do tej pory pobudzony ale jeszcze spokojny Lothar uniósł głos. - Nie na taką pracę się pisałem i nie mam zamiaru tu zostać jeśli nie zapewnisz nam bezpieczeństwa bo jak na razie to zadanie słabo idzie twym ludziom Hudd. Miał być brud i pot a nie krew i zieloni.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline