Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2013, 17:16   #11
Quelnatham
 
Quelnatham's Avatar
 
Reputacja: 1 Quelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetny
Jakiś czas temu była na forum sesja z wcielaniem się w potężne byty. Volonir ([Yluvani] Volonir) jednak nie wypalił. Skrótowo: każde bóstwo włada jakimś żywiołem, współpracują przy tworzeniu świata, ale później każdy dostaje swoją rasę i wyszło każdy na każdego. Wtedy to zupełnie padło choć początek był obiecujący.

Mimo początkowego entuzjazmu wolę się dopytać o szczegóły, bo chyba właśnie przez różne wizje gry i niedoprecyzowanie paru rzeczy Volonir nie wypalił. Bardziej mnie interesują założenia niż zasady.
  1. Tworzymy świat od zera ? Zaczynamy w jakimś gotowym świecie ? A jeśli tak to w jakim stopniu gotowym ? Są kontynenty, życie, inteligentne rasy, inne bóstwa ?
  2. Gra będzie nastawiona na interakcje z innymi (antagonistyczne?) czy równoprawny będzie "osobisty rozwój" ?
  3. Będziemy się tak sztywno trzymać tej mechaniki ?

    No i oczywiście najważniejsze, bo zagrałbym, ale nie wiem czy to nie za dużo.
  4. Ile to zżera czasu czyli co ile tury, odpisy ?

No i żeby nie było, że tylko poddaję w wątpliwość. To naprawdę bardzo fajny pomysł
 
Quelnatham jest offline