Wątek: Deus le volt
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2007, 20:18   #15
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Reinfrid de Remacourt

Nie doczekawszy się odpowiedzi, Reinfrid wzruszył potężnymi ramionami:
- Jak chcesz synu, jak chcesz. Ale w takim razie, gdzie indziej swego miejsca szukaj. Ja balastu nie biorę. Balast u mnie za burtę idzie albo gnije gdzieś martwy po drodze. Chyba że...
Reinfrid pogładzi porośnięty gęstą szczeciną podbródek:
- Tak, możesz dla mnie znaleźć zbiega. Tego bękarta, co to z podogonia kobylego się wydostał, by piardem swym ten padół jeszcze bardziej zohydza. Tego psiego chwosta wyleniałego. Rozumiesz, „Greku”? Znajdź go, weź kilku mych ludzi i znajdź, to test dla ciebie. Zobaczymy, czy takiś zwiadowca jako prawisz. A jak znajdziesz, to przyprowadź do mnie, żywego, co nie znaczy, że od razu w całości. Mi się bezkarnie nie ucieka!
To rzekłszy podszedł ponownie do syna:
- Ernaut! Gdzie twój starszy brat, miał przyjść z Jeanem. Do jasnej w rzyć trącanej cholery! Czy ktokolwiek tutaj umie wykonywać rozkazy?! Znajdź ich i przyprowadź! I to szybko, bo lada chwila chcę iść do Boemunda.
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline