Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2014, 00:56   #3
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Niezwykła moc światłości powołała mnie do życia w tym świecie. Słup światła, który powstał przy moim powstaniu naświetlił małą wioskę, w Penca Forest. W ludziach nastał strach, za wyjątkiem jednego człowieka dla którego światłość ta była wręcz przyjemna. Napełniony światłością słupa stał się moim pierwszym kapłanem. Ów kapłan postanowił, że od tego dnia w centrum wioski będzie palił się płomień oświetlający okolicie. Płomień, o który będzie dbał i pilnował by nigdy nie zgasł. Zwróciłem się wtedy do ów kapłana aby zebrał wszystkich mieszkańców wioski gdyż miałem im do przekazania swoją wolę.

Gdy skończyłem ze sprawami malutkich, zwracam się do pozostałych bogów obecnych w tym świecie.

- Bracia! Ten świat nie powinien być miejscem naszej walki, zamiast tego powinniśmy zająć się wyniesieniem jego mieszkańców ponad błoto kreacji i dać im nadzieje oraz dobro by ich miłość i wiara w nas nie miała końca.
Dajmy temu światu moc boskiego przymierza by czuwała nad tymi słabymi istotami.
Dołączcie do mnie w tej misji a razem doprowadzimy ludzkość do ery oświecenia.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 11-05-2014 o 09:10.
Baird jest offline