Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2014, 20:18   #10
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Nakmor Koruder, Cytadela, Akademia SOC

Kroganin przetrzymywany był w izolatce, której pilnowało czterech uzbrojonych po zęby oficerów w cieżkich zbrojach, tylu ich było po tej stronie drzwi, ale Bailey miał pewnie jeszcze tuzin czy dwa czekające w odwodzie. Wreszcie do pomieszczenia wszedł porucznik Bailey. Wpatrywał się w swój omni-klucz, który właśnie wyświetlał raport z niedoszłej ucieczki.
- Zniszczenie pojazdu należącego do służb ochrony cytadeli, ranienie ponad trzydziestu oficerów i zabicie pięciu, zniszczenie mienia o wartości czterystu tysięcy kredytów. Co masz do powiedzenia?-
- Ssij mi jajca Bailey, całą czwórkę. - Kroganin opowiedział z szerokim uśmiechem.
- No to dodamy jeszcze obrazę funkcjonariusza na służbie. -
- Czego ty kurwa chcesz Bailey? Jestem zwykłym najemnikiem. -
Bailey nie zdążył odpowiedzieć gdy do pomieszczenia wszedł turianin.
- Ja się tym zajmę poruczniku. Możecie wyjść. -
- Sir, dopiero rozpoczęłem przesłuchanie. - Zaprotestował człowiek.
- A ja je skończę. - Odparł sucho turianin.
Bailey wyszedł poirytowany.
- Mówisz, że jesteś zwykłym najemnikiem. Zniszczenia w dokach mówią co innego. -
Turianin odprawił czterech pilujących celi strażników.
- Mam dla ciebie propozycję, kontrakt wart 50.000 kredytów. -
- Kontynuuj. - Koruder był zaintrygowany nagłą zmianą sytuacji.
- Szczegóły dostaniesz po zaakceptowaniu kontraktu. W grę jednak wchodzi zwiad i eliminacja celów w terminusie. Wszelkimi dostępnymi sposobami. -
Nakmor Koruder skinął głową. Kilka chwil później dwóch oficerów prowadziło go do wieży rady.

Reszta wkrótce nastąpi
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline