Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2014, 19:16   #230
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Tura VII start!

Można zaczynać odpisy w ramach siódmej tury. Poprzednią wszystkie postacie przetrwały w komplecie.

Czas dla graczy upływa we środę o g. 8:00. Wpis podsumowujący siódmą turę powinien pojawić się tego samego dnia.

Aspekty/okazje:
  1. Aspekt (Huan, darmowe wywołanie): Rita pędzi na mnie z obłędem w oczach
  2. Aspekt (Huan, darmowe wywołanie): Wirująca kiesa zagłady
  3. Aspekt (Huan): W co można wsadzić kościany korkociąg?
  4. Aspekt (Bojan): Trunek dodał mi animuszu
  5. Aspekt (Ungubash, darmowe wywołanie): Siedząc na ławie z widelcem i kuflem
  6. Aspekt (Ungubash, dwukrotne darmowe wywołanie): Nakręcony, jak jasna cholera
  7. Aspekt (Magnus): Nogi zmiękły moim przeciwnikom
  8. Aspekt (Rita): Dzierżąc rzeźnicki pieniek
  9. Aspekt (Hans, darmowe wywołanie): Stołem, jak tarczą

Aspekty sytuacyjne. ([FAE] Bójka w karczmie "Barani łeb")
Aspekty postaci. ([FAE] Bójka w karczmie)

Przypominam, że z racji rezygnacji Pythona ([komentarze] Bójka w karczmie "Barani łeb") i tego, że już na samym początku pozwoliłem dwóm postaciom po prostu zniknąć, niechętnie (wolałbym zachować neutralność), ale tym razem przejąłem postać Ungubasha.

Gdyby Python uznał, że Ungubash chce po prostu zrezygnować z udziału w bójce, mógł to zrobić stosowną deklaracją w sesji - jest to jedna z dopuszczalnych opcji zakończenia gry. Skoro tego nie zrobił, to nie widzę sensowniejszej możliwości niż kontynuować grę tą postacią, jako BNem.

Do boju!
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline