Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2014, 19:34   #26
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Halo, halo, żyjecie?

Już jestem przygotowany do mistrzowania na 200%, więc poganiam graczy, którzy już się zgłosili, jak i po raz kolejny zapraszam pozostałych.

Jeśli chodzi o tło fabularne, bo mogłem to opisać trochę niejasno, to może być bardzo krótko i treściwie - liczy się głównie pomysł i ile postać od siebie wprowadza do gry, nie opis jak bardzo mu smakował babciny chleb z dżemem. Jak dostanę coś w stylu:


1. Bohater to sierota wychowana przez zakonników z opactwa św. Alberta.
2. Bohater na jednym z imperialnych uniwersytetów mocno zaangażował się w działalność szkoły filozoficznej, która okazała się być kultem Slaanesha.
3. Bohater po popełnieniu poważnych przestępstw skrywał swoją tożsamość poprzez służbę w kompanii karnej.
4. Itp.
5. Itd.



To mi jak najbardziej wystarczy - postać i tak najbardziej rozwinie się w toku gry.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-08-2014 o 20:30.
Lord Cluttermonkey jest offline