Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2014, 22:03   #28
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
Pytanko do MG (próbowałem na czacie na gdoc, ale coś mi się tam wykrzacza). Czy Ci niewolnicy, których pierwotnie nasza karawana miała opchnąć grafowi Danielowi Rappowi, to byli na zamówienie prowadzeni, czy tak po prostu?
Do Riesenburga na zamówienie (chociaż jako że handel nie jest aż bardzo rozwinięty to trudno mówić o niewiadomo jakich biznesplanach), a dalej - stałe zapotrzebowanie robi swoje.

Cytat:
Jestem przeciw. Nie lubię sytuacji w której wszyscy muszą się komuś podporządkować bo najwięcej wpakował w perswazje czy inną ogładę. Takie sprawy powinny być dogadane między graczami.
Luz blues. Opis przede wszystkim, mechanika zawsze na tej sesji będzie miała rolę drugoplanową.

Cytat:
Współczuje tym, który nie śledzili na bieżąco doca. :P Trochę się tam informacji nazbierało.
Jeszcze kilka stron takiego natłoku informacyjnego i będą lecieć PO / wybuchać głowy.

Dwa czarnobiałe klimatyczne avatary i od razu przyjemniej.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 20-08-2014 o 22:09.
Lord Cluttermonkey jest teraz online