Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2014, 00:42   #95
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
MG i teraz jak robimy z tym nowym? mamy pisać na forum czy w pogawędkach na gdocu?
poza tym on wrzuci sam post pierwszy czy to my mamy reagować, żeby nie było że się wyrywam bo bym już napisał ale nie chce jakiś nieścisłości
Ha, liczyłem na to, że Roran zagada nowego! Ciągnijcie wątek na forum, nie widzę problemu w tym, żebyś zaczął - od razu wkręci to Fyrskara w grę.

Założyłem, że - w przeciwieństwie do reszty drużyny - bohatera z wcześniejszych wojaży nie kojarzycie, może nawiązała się jedna albo dwie trochę bliższe znajomości podczas podróży karawany z Wallerfangen.

Cytat:
nosisz ze sobą łom, że chciałeś nim podważać coś?
A ja łomu i łopaty nie dałem każdemu jako początkowego ekwipunku?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 26-08-2014 o 09:29.
Lord Cluttermonkey jest offline