Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2014, 11:01   #2
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
(Ten post to jedna wielka edyta: )

Zanim nie przeczytałem całości tematu, chciałem spytać czy można liczyć na coś z Mrocznego Cienia Śmierci. Dodatek na dysku mam, sam nigdy nie zasiadałem do lektury, chociaż z dobre dziesięć lat temu ktoś mi to prowadził. Także byłbym chętny.

Jakby były Kamienie Zagłady to też, mimo że stamtąd pamiętam trochę więcej pod względem kluczowych NPCów i specyfiki samych kamieni (jeśli to nie przeszkadza).

A może dungeoncrawl w Zamku Drachenfelsa? To było na tyle spaczone miejsce, że mógłbyś wrzucać tam równie dobrze losowe dungeony albo w ogóle przenosić drużynę w czasie i przestrzeni.

Tak czy siak, bardzo chętnie, bo aż jestem ciekaw jak prowadzisz po sposobie w jaki grasz u mnie na sesji, a dwa - mechanikę kojarzę i chętnie na niej pogram.

---

W sesję z pomysłem probabilistyki też chętnie.

---

Tylko proszę, nie katujmy Potępieńca.

---

W niewiadomoco proponowałbym fantasy w klimatach sword and sorcery. (zapomnialem zagłosować)
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 25-09-2014 o 16:27.
Lord Cluttermonkey jest offline