Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2014, 15:42   #43
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Zwolniło się miejsce magic-usera, ponieważ postać Matyjasza zostanie najprawdopodobniej przeniesiona do równoleglej drużyny, gdzie brakuje mi czarodzieja.

Poprzednia wiadomość:
Pomysł fajny, ale tu nie chodzi o umiejętności bojowe, tylko o masę. Nawet z 20% szans na trafienie to byłaby niezła impreza w walce w zwarciu. Nie zastanowiłem się zbytnio przed umieszczaniem ogra w grywalnych postaciach i jednak rezygnuję z pomysłu - mam nadzieję, że to Cię nie zniechęci i coś innego sobie upatrzysz.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline