Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2014, 09:16   #10
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Mnie smutno, że dungeon crawl został słabo zareklamowany i w efekcie pewnie stąd dostał tak małą liczbę głosów... Przeglądałem zalinkowaną przez dzemeuksisa stronę i kilka perełek można stamtąd wyłuskać.

Z tych Młotkowych pomysłów to najchętniej zagram w ten, który będzie oferował największą swobodę dla graczy, stąd pewnie Kreutzhofen i Middenheim, na które pierwotnie nie głosowałem, wysuwają się na prowadzenie. Scenariusze i kampanie są niestety miejscami liniowe, a z taką mechaniką i chociażby cieniem sandboksa mogłyby wychodzić niezłe odjazdy.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline