Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2014, 18:34   #15
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Ciężkie pytanie. Nie wiem, na ile po latach gry jestem dobrą osobą do tłumaczenia podstaw, bo człowiek z wiekiem obrasta w specyficzne nerdowe zachowania. Mechanika czwartej edycji mnie też przed tym powstrzymuje, bo to gra ukierunkowana na specyficzną rozrywkę (hejterzy nazwą to mmorpg bez prądu lub planszówką). Może lepiej jakbyś poszukał innej sesji. Zauważyłem, że na lastinnie organizowane są "warsztaty" dla świeżaków, więc dużo czasu Ci to pewnie nie zajmie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline