Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2014, 10:34   #36
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Do zamknięcia, za mało chętnych niestety w porównaniu do rekruty na D&D 5.

Cytat:
Moduł od dawna chodzi mi po głowie i planowałem rozegrać na czwórce, ale jako że pewnie rekrutacja** z D&D 4 mi nie wyjdzie (za cztery dni koniec dwutygodniowej rekrutacji, a mam tylko dwie gotowe postacie od Balzamoona*** i Slana***), to włożoną pracę w moduł przeniosę na Zapomniane Krainy, co po raz kolejny zmusza mnie do przemyśleń na temat modułu i owocuje masą nowych pomysłów.

Jeśli ktoś z zainteresowanych sesją zna już moduł, to i tak zapraszam do gry, bo tak jak to z modułami bywa, mój po przygotowaniach MG jest niemal wywrócony do góry nogami.

** Zawodu nie ma, traktowałem to bardziej jako ankietę.

*** Panowie napisali tak dobre postacie, że jeśli będą chęci to mają honorowe miejsce na tej sesji D&D 5 lub obietnicę poprowadzenia koszernego Hawkmoona w nieokreślonej przyszłości.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline