Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2014, 23:33   #77
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Tempa Panowie, tempa.

Dwa tematy według mnie za bardzo odizolowałyby grę, ponadto ja miałbym dodatkową robotę przy opisach.

Też jestem poniekąd za wprowadzeniem pewnych zasad stołu, ale je lepiej chyba produkować w trakcie rozgrywki niż teraz próbować rozstrzygnąć wszystkie możliwe dylematy.

PvP na pewno odpada - to jest założone z góry nawet bez wprowadzania jakichkolwiek dodatkowych zasad.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline