Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2014, 20:16   #20
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Mieliśmy się przedstawić a więc lecimy z tym.

Rottis Blencher, choć leśny elf może znać mnie jeszcze pod innym imieniem, którego już jednak nie używam.
Jako wojownik posługują się mieczem oraz tarczą, ale mam też przy sobie ciężką kuszę na przeciwników, których mieczem nie sięgnę (aka. wszystko co lata). Może nie jestem zbyt wielkim wyznawcą Bahamuta ale podążam za misją jaką mi powierzył, czyli obrona ludzi przed Tiamat i jej sługusami.
Jeśli chodzi o moje zachowanie to dwie rzeczy są pewne.
1. Staram się brać więźniów jeśli walczę w ludźmi/elfami/krasnoludami/halfingami i innymi takimi
2. Zabijam wszelkie smokowate jakie zobaczę, od koboldów po smoki. Nie ma zmiłuj.

Z innych rzeczy to mam nawyk oceniania ludzi, i to niezbyt pozytywnie. Wymaga od nich więcej niż najczęściej są w stanie z siebie dać. Sam też jestem dla siebie surowy. Nie wybaczam błędów.
Działam charytatywnie, zawsze wspomagam biedotę, sieroty, inwalidów. Głównie by odpokutować za czyny mojej rodziny. Jestem gotów również do poświęceń osobistych, jak wskoczenie do Płonącej Groty Tysiąca Skorpionów, tylko po to by uratować dziewczynce szczeniaczka.

Dość często,a praktycznie to ciągle mówię o wielkim Zabójcy Smoków Eagonie Swiftblade, który jest moim bohaterem. Jedna z legend o nim mówi, że był on jednym z bohaterów który uwięził Tiamat w podziemiu.

Staram się wieść dość skromne życie, zabijając potwory (najlepiej jaszczurowate, których zabijanie jest moim hobby), dając jałmużnę i nie grzesząc zbyt mocno. Nie oznacza to bynajmniej że jestem człowiekiem nudnym. Podczas swojej drogi przez pewien czas podróżowałem z bandą pół-orkowych najemników zwaną Bękartami, i sporo w tym czasie widziałem/robiłem.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline