Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2014, 22:14   #716
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
@Hazard: w takich sytuacjach rzucam na unik i parowanie. Iwan miał niepowodzenie w uniku i macka zacisnęłaby się wokół jego szyi, więc bez pytania uznałem, że rapier jest mu mniej cenny, niż życie. Mam nadzieję, że się nie myliłem w osądzie.

@dzemeuksis: mam nadzieję, że dobrze osądziłem zamiary Moritza wobec nieodwracalnie zepsutych elfów. (Żeby nie było też mieliście szansę się tym zarazić, ale wszyscy przeszli rzut obronny)

A no i powitajcie Sakathę, legendarnego króla jaszczurów, wampira i magic-usera w jednym. ^^
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline