Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2014, 11:04   #1109
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
Mnie się wydaje, że przestoje nie wynikają z tego, ile ustaliliśmy, bo jak się dzieje konkret, to zwykle akcja wre i nikt nie patrzy, czy na odpis ma tydzień, czy trzy dni, tylko pisze.

Przestoje wynikają z niewyraźnych sytuacji. Tak jak teraz. Owszem, mogę cokolwiek odpisać, jeśli Ci zależy, żeby było cokolwiek. Natomiast zwlekam z odpisem, bo on w dużej mierze zależy od tego, jak się Felix ustosunkuje do propozycji Moritza. Innymi słowy: zwlekam, bo zadałem pytanie a od odpowiedzi uzależniam dalsze działania.

Owszem, mogę zrobić wymijający odpis, skupić się na rozterkach wewnętrznych, albo coś. Ale osobiście, jak mam pisać coś takiego, to wolę nic nie pisać. Lubię deklarować konkrety, cierpienia młodego Wertera zostawiam bieglejszym w piórze.
Nie, nie, rozterki wewnętrzne zdecydowanie odpadają. Tobie nic nie zarzucam, czekam na Matyjasza, Karla Franza i Fyrskara (możesz przyspieszyć czas i uznać, że Thurin już się wybudził). Jak odpis jednej osoby zależy od drugiej, to ustalmy, że ta pierwsza jest zobowiązana do odpisu w ciągu trzech dni, a ta druga ma z dzień czy dwa gratis. Wiecie, MG i jego diagram nie mogą się doczekać kolejnych klocuszków fabuły.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline