Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2014, 21:55   #1124
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak przy okazji: uważam, że ta bójka Thurina z Kandelabrem dodała kolorków sesji. A po prawdzie to jeszcze fajniej by było, gdyby nie było PPka. I zupełnie nie chodzi o to, że mam coś do Thurina albo Fyrskara, bo nie mam, wręcz przeciwnie - chodzi mi tylko o walory dla tworzonej historii.
Mam zupełnie te same odczucia, dlatego nie zgłaszałem żadnego sprzeciwu.

Tak samo też myślę o PP - bardziej szkodzą, niż pomagają, jeśli bierzemy pod uwagę historię. Bądźmy jednak cierpliwi, kiedyś się skończą.

Miałem popchnąć wydarzenia do przodu trochę później, ale po odpisie Moritza był idealny moment, więc odpuściłem sobie już tą godzinkę czy dwie.

Uwielbiam obserwować jak plany idą do piachu.

Karawana sprawia tylko wrażenie nieporadnej, tak jak wszystko, co związane z Chaosem (patrz zbroje płytowe wojowników Chaosu) - w rzeczywistości jest całkiem szybka i może być zagrożeniem, jeśli dojdzie do pościgu.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline