Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2014, 19:41   #2
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Deathstroke siedział na dachu wieżowca mierząc ze snajperki do Batmana, człowiek nietoperz rozbrajał bombę. Dobrze. Rząd chciał by liga powstrzymała Luthora, wiec Deathstroke nie oddał strzału. Slade rozejrzał się po parku, kawałek dalej Superman staczał walkę z Bizzaro, swoim złym klonem. Gdzieś w oddali przemknął Flash, który to już był? Trzeci? Piąty?

Nagła eksplozja i jasne światło, a następnie ssanie. Slade obudził się po drugiej stronie tunelu. Gdy otworzył oko ukazał mu się świat podobny do jego. Nagle chaos. Jakiś dzieciak wiszący na latarni, a potem mięśniak przebijający się przez sklep jubilera.

- Nie wiem co to za miejsce.- Powiedział Deathstroke.- Ale ten mały w stroju pająka może mi to powiedzieć.- Deathstroke wyjął miecz zza pleców.- Najpierw jednak musi przestać walczyć z tym wielkoludem, który właśnie okradł jubilera. To chyba wasza sprawa, bez względu na to gdzie jesteśmy. Tym razem nie jestem waszym wrogiem.- Zwrócił się do Supermana i przy okazji Żuka. Slade miał już do czyniania z człowiekiem ze stali, gdy kilka lat temu zaatakował Zielona Strzałę podczas jego ślubu z Czarnym Kanarkiem. To wtedy Superman i Wonder Woman powstrzymali Slade'a przed zabiciem Strzały, Kanarka i ich gości ślubnych.

Deathstroke ruszył na nosorożca w mieczem w dłoni. Atakował od tyłu i z góry. Slade zauważył, że taką strategię przyjął pajęczak, a z tego co usłyszał Wilson, miał on już do czynienia z osiłkiem w stroju nosorożca. Deathstroke skupił się na głowie giganta. Jednooki najemnik rzucił kilka granatów oślepiających pod nogi nosorożca i ciął z wyskoku.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 13-12-2014 o 22:59.
Baird jest offline