Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2014, 01:50   #20
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
- Nie słyszałeś chłopaka.- Slade odpowiedział Supermanowi.- Nazywali się Avengers i z tego co rozumiem to wasz lokalny odpowiednik. Choć nazwa wskazuje, że jest to grupa o innej mentalności niż wy. Kołki sprawiedliwości.- Slade zabrał pająka na stronę.
- Nie zwracaj uwagi ma tego tępaka. Trochę mu zajmie zanim zrozumie o co tu chodzi. Ja jednak mam już pewną teorię, ale najpierw odpowiedz mi na dwa pytania. Czy słyszałeś o takich miastach jak Metropolis lub Gotham na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Mówimy tu o wielkich metropoliach, takich jak ta.- Slade wskazał na panoramę miasta.- Druga sprawa, czy wiesz coś o superbohaterach, mówimy tu o wielkich herosach na światową skalę, którzy nazywają się podobnie do tych. Batman znany jako człowiek nietoperz, to człowiek w czarnym kostiumie z peleryną. Zielona Latarnia, biega w ciasnym zielonym wdzianku z logo jakby klepsydry na klacie. Ma magiczny pierścień strzelający zieloną energią. Aqua-man. Król Atlandyty. Blond przystojniak z trójzębem. Deathstroke lub też Slade Wilson. Najemnik w pomarańczowo-czarnym stroju. Lubi duże spluwy i miecze.-
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline