Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2015, 14:13   #1518
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Myślałem, że przez sufit wpada akurat tyle światła, że coś widzimy. Ruch, kontury postaci, bez szczegółów ale coś widać.
Co to, to tak - tylko że w kierunku rzeki (płd.) teren opada i tych szczelin tyle nie ma.

Cytat:
Małpy widzą w ciemności?
Marmozety raczej nie, ale te śmieszne z wielkimi gałami (panamskie?) tak.

Cytat:
Wiedziałem, że trzeba iść w proces. Ten wstępny ostrzał był bardzo niefortunny.
Szczerze powiedziawszy ta walka jakaś sprytna z założenia być nie miała - myślałem, że wczujecie się w sytuację gościa, który między obiadem a kolacją idzie upolować wiedźmę i nie wie, co go może czekać ze strony przypadkowych awanturników. No i zapomnieliście o pewnym łacińskim przysłowiu, więc zaczął rozdawać karty.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 23-01-2015 o 14:17.
Lord Cluttermonkey jest offline