Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2015, 21:34   #32
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan
Po za tym koncepcja otrzymania w pełni losowej postaci i potrzeba wymyślenia historii oraz metody na odgrywanie w biegu żeby wszystko miało ręce i nogi wydaje mi się interesującym wyzwaniem
Jakby prowadzenie dla ośmiu graczy nie było już wystarczająco wymagające czasowo, "brałbym", jak to mówią, do Księstw Granicznych.

A Sesjator się ogarnie - przypomnijcie sobie, co Wy mistrzowaliście, jak mieliście 13 lat. Bo ja np. w młodości railroadowałem ile wlezie i urywałem kampanie w połowie, gdy mi się zwyczajnie nudziły. Grunt, że ktoś z młodych jeszcze w RPGi zamierza grać...
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 08-03-2015 o 21:39.
Lord Cluttermonkey jest offline