Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2015, 19:12   #32
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
1. Kategorie wagowe to nie jest głupawy pomysł. Jeśli znajdzie się dość postaci by to wprowadzić to oczywiście tego użyje.

Limit na przedmioty magiczne zdjąłem własnie z uwagi na słabsze rasy co by se droższymi przedmiotami wyrównały.

2. Co do poruszanie. Nie będzie mapy. Przyjmujemy, że postacie są już w zwarciu i używamy zasady pojedynku. GW już rozwiązało się tą kwestię i nie będę tu świrował.

Na WarhammerWorld kilka razy odbywały się takie turnieje i kilkakrotnie wygrywali przedstawiciele Ogrów i Chaosu, z drugiej strony stanowili oni 70% zgłoszeń. Mroczne elfy też sobie dają radę w turnieju. Leśne elfy, rogacze czy skaveny nie mają może tak dużej manewrowości w pojedynku ale mogą to nadrobić dobrze dobranymi przedmiotami (jak strzały ignorujące pancerz, trucizny, spaczeń) i po prostu walczyć na wykrwawienie wroga, w końcu podobną taktykę stosują w bitwach.

Jak na razie mam krasnoluda od Fryskara. Lepszy jest ten krasnal za 350 panie kolego i tego będę brał. Nie macie się jednak co śpieszyć bo czasu wiele.

Edit:

Z moje doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepszych wojowników w turnieju widziałem do tej pory z armii:

- Ogrów
- Chaosu (na khornie)
- Mroczne elfy
- Wampiry

choć leśne elfy z łukami też zamiatały, jak i dobrze ułożone krasnoludy z runami.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 13-04-2015 o 19:16.
Baird jest teraz online