Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2015, 09:30   #31
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Dobra Panowie - ogłaszam wyniki rekrutacji. Jest już Was i tak za dużo.

Do góry Dwimmer wejdzie dziewięciu graczy.

archiwumX



Fyrskar



goorn



Hazard



Kerm



Melee Wizard



Mike



Someirhle



i...

Wnerwik


Proszę moderację o nie zamykanie tego tematu. Gracze, ewentualne pytania zadawajcie póki co tutaj.

W czwartek wyjeżdżam i nie ma mnie do poniedziałku.

Dokument do gry podeślę na prywatne wiadomości - póki co pusty, ale będziecie już mogli ustalić kilka rzeczy między sobą jeśli chodzi o drużynę i postacie. Mam nadzieję, że Melee Wizard wesprze mnie w ogarnianiu świeżynek i odpowie na parę pytań dot. mechaniki.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline