Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2015, 22:35   #30
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Someirhle Zobacz post
Całość tworzona była przy pomocy programu Labirynth - ogólnie świetnego (i darnowego) narzędzia do tworzenia i kontrolowania opowieści i gier. Jeśli ktoś ma ochotę stworzyć wlasną zmodyfikowaną wersję (lub np. wprowadzić sobie szczegółowe notatki do istniejących elementów, co też jest w granicach funkcjonalności Labyrinth), udostępniam plik projektu.
Nareszcie! Nawet nie wiesz, jak mi się to przyda do Księstw Granicznych. Szukałem takiego programu.

Na początku pochwały za zaangażowanie - diagram mi się podoba, poza jednym motywem - hobgobliny są niezależne od golemów i vice versa. Najwygodniej byłoby usunąć połączenie między hobgoblinami i golemami i uznać, że okrutnie rozbity oddział (TM) poniósł klęskę z rąk golemów z Eldanny.

Miałem coś jeszcze pochwalić... A, Somer, klimatyczny avatar.

Czego można się spodziewać z mojej strony w najbliższym czasie:
  • zasady walki - tu muszę coś odjąć, tam dodać
  • poprawiona mapka znanego świata, okolic góry Dwimmer i Muntburga (żebyście mogli sami podjąć decyzję, gdzie chcecie zacząć sesję)
  • znane plotki
  • więcej materiałów odnośnie świata
  • i w końcu upragniona "testowa" walka z orkami

    Oczywiście cierpliwości, bo jutro tego wszystkiego nie będzie, ale postaram się rozpocząć najszybciej jak się da.

e. Przerzuciłem Wasze karty postaci do tego dokumentu - będzie służył w przyszłości jako drużynowa karta postaci.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 03-05-2015 o 22:54.
Lord Cluttermonkey jest offline