Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2015, 16:08   #2
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Masz mój miecz. Poproszę o wylosowanie postaci człowieka, najlepiej wojownika jakiegoś. Albo łotra. e. Albo nie, chcę elfa.

Czy obok alternatywnych obrażeń planujesz zwiększyć szansę bohaterów na sukces poprzez możliwość zamiany dziesiątek i jedynek na k100 miejscami? Testowaliśmy to zresztą kiedyś. Wtedy osoba z 30% WW ma nagle 51% i gra jakoś tak milej hula, bo gracze nie są całkowitymi fajtłapami... Rozwiązanie nie jest moje, wziałem je stąd i jakbym o nim wiedział szybciej, to nawet Księstwa Graniczne bym prowadził na oryginalnej mechanice, bo wszystko nagle zaczyna się zgadzać.

A zresztą to obojętne, jak nie zrobisz to i tak pewnie będzie grubo.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 23-06-2015 o 16:19.
Lord Cluttermonkey jest offline