Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2015, 22:14   #21
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Ok, to teraz drugie pytanie, bo się wczułem za bardzo w biednego Arno i kombinuję jak koń pod górę.

Koleś jest dezerterem, więc tak średnio mi się widzi rozwijanie w profesji żołnierza na tle najbliższych przygód - wolałbym jakąś "przyziemniejszą" profesję. Czy mogę zamiast drugiego rozwinięcia zmienić sobie profkę? (Według zasad za 100 PD można albo jedną z wyjściowych podstawowych albo dowolną inną z tej samej klasy zawodowej.) Byłaby to profka, którą Arno ostatnio chwycił - w momencie niedalekim od zapoznania się z innymi bohaterami.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline