Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2015, 19:08   #20
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur
i to pewnie z włościami
A to nie czasem jakiś wydziedziczony typek? I profesja to szlachcic, czy zabijaka z szlacheckim rodowodem?

Mistrzu, gramy na rozwój profesji szlachcica według drzewka z któregoś artykułu Grimuaru? Bo jak tak, to jako drużyna celujemy w kolejnego Elektora, tyle że w sosie zbójni... zbójecko-awanturniczym.

e. Dogadałem się z Icariusem na pw. W skrócie - zawiązujemy szajkę. Edgar robi za PR, a ja za 50 WW i 2 Ataki z Siłą 5.

e2. Mistrzu Gry, zdecydowałem się na rozwój postaci w stronę gladiatora. Jeśli można, prosiłbym o zaaranżowanie jakiegoś obskurnego fajtklabu, w którym Arno mógłby walczyć w międzyczasie dla sportu i kasy. Jakby się dało, to moglibyśmy nawet zacząć grę od walki. W dalekiej przyszłości pewnie wybiorę profesję szampierza - dla Edgara usługi po znajomości za friko.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-07-2015 o 19:30.
Lord Cluttermonkey jest offline