Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2015, 10:02   #21
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Hmmmmmm... Ok. Mogłeś tak zacząć od razu.

Poczytaj proszę sesję, zajrzyj w komentarze, a przede wszystkim przeczytaj proszę wprowadzenie do mechaniki na moim dropboxie - przy okazji możesz już pomyśleć, jaką klasą chciałbyś grać.

Ostrzegam, że ta rozgrywka w diametralny sposób różni się od tego, do czego mogło Cię przyzwyczaić D&D 3.0/3.5. Więcej o tym napisałem tutaj. (Sandbox?)

Więcej informacji dot. świata znajduje się w oryginalnej rekrutacji, do której zalinkowałem na początku tematu, chociaż część faktów dot. punktów światła i krain geograficznych jest już przestarzała, a pisać na nowo mi się nie chcę - i tak większość gry rozgrywa się w okolicach Góry Dwimmer i Muntburga, a dalszy świat pozostaje niezbadany.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 11-07-2015 o 10:14.
Lord Cluttermonkey jest offline