Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2015, 18:26   #338
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Od paru tygodni wychodzi nowe anime GATE.



Japonia czasy obecne, w centrum miasta pojawiają się wrota przez, które przechodzi wojsko niczym ze świata fantasy: zbrojni na koniach, piechota z tarczami i lancami, jeźdźcy na smokach, łucznicy...
I atakują.
W pierwszych minutach giną cywile od strzał, ciosów mieczami czy ognia smoczych oddechów.
Ale jak tylko armia się zmobilizowała to okazało się, że tarcza nie ma szans z karabinami ( sceny zdziwienia wrogiej armii atakującej ludzi w zieleni zawsze mnie bawią )

Szczerze to czekałam na tego typu produkcję. Szkoda mi tylko głównego bohatera, bo biedak nie chciał tego awansu, ale przynajmniej dostał swoją elfią lasencję

Jak na razie jestem po 4 odcinku i co raz bardziej mi się podoba. Na razie nie oceniam, bo to dopiero początek
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem