Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2015, 09:03   #127
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Płomiennołuski, jedyne zaklęcie, w którym Seus może wybierać mniejsze wyniki w tabeli czaru, to Usypiająca Manipulacja Ottona - w innych przypadkach magia nie daje się tak łatwo kontrolować i jest na ogół nieprzewidywalna (dlatego Hiperpowiększające Modelowanie Otoczenia Thurla może być nieraz dosyć ryzykownym manewrem, szczególnie w zamkniętych przestrzeniach ).

Panowie, ja wiem, że my nie jesteśmy tutaj literatami, ale:

Cytat:
Napisał Icarius
Kapłan nie poddawał się i również chciał dobić stwora.
Cytat:
Napisał Lomir
Ogień, piu-piu! Grad strzał, najlepiej płonących :P
zachowajmy odrobinę przyzwoitości. Poza tym Icarius może działać dopiero w następnej rundzie (cały czas trwa runda numer 1), ale nevermind, bo jest obecnie mały chaos na dokumencie i można było się pomylić.

A i pamiętajcie, że nie tylko strzelcy korzystają z zasady rozpłatania - wojownicy walczący wręcz również mają okazję zrobić tyle rozpłatań w ciągu rundy, ile wynosi ich poziom. Na ósmym poziomie otoczony wojownik czyści wszystkie żetony wokół siebie - rozumiecie, dlaczego na tym poziomie bylibyście już określani "najwybitniejszym umysłem w danej dziedzinie".
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 03-08-2015 o 09:15.
Lord Cluttermonkey jest offline